Obecné informace

Rezervační systém pro hotely a penziony, velmi snadná práce a ovládání aplikace, není třeba nic instalovat, stačí internetový prohlížeč. Dbáme na bezpečnost vašich dat, pravidelné zálohování, příznivá cena a nulový instalační poplatek. Podporujeme GDPR, naše prohlášení zde.

Funkce aplikace

Snadná práce s rezervacemi, komplexní nastavení cen, vč. slev, příplatků a slevových kuponů, evidence poplatků obci, databáze klientů, přehledné zobrazení obsazenosti pokojů, práce se zálohami vč. automatické žádosti o zálohu dle nastavení, přehledy pro FÚ a cizineckou policii, automatické emaily, statistiky.

Demo a ceny

Aplikaci si můžete zdarma a snadno vyzkoušet (login i heslo je "DEMO") nebo rovnou objednat. Ceny za využívání aplikace závisí na počtu lůžek ubytovacího zařízení a na délce licence. Celý ceník naleznete níže. Rovněž za příplatek nabízíme podporu EET.

Ceník

Ceny za Štafle jsou včetně DPH, platí se vždy roční nebo víceletá licence, každá licence je vázaná na jeden právní subjekt. Potřebujete-li podporu EET, poplatek za ni je jednorázový.

Objednat

Štafle

1-30 lůžek

1500Kč

Roční licence pro 1-30 lůžek

  • recepční systém
  • podpora emailem

Štafle

od 31 lůžek

2000Kč

Roční licence pro 31 a více lůžek

  • recepční systém
  • podpora emailem

Štafle

1-30 lůžek

3300Kč

Tříletá licence pro 1-30 lůžek

  • recepční systém
  • podpora emailem

Štafle nám svou komplexností ušetří spoustu času a práce.
 

Kateřina Krýslová

Hotel U námořníka

Bez systému Sport Club Management by nám v klubu nefungovala komunikace, v dnešní době bychom byli ztraceni.

Mgr. Jana Konečná

Sport Úvaly